neterra.tv

LIFE IN NETERRA

VACANCIES

Web & Graphic Designer

REF: WGD171215

EXPIRE DATE: 02/01/18

Нетера си търси талант в уеб дизайна! Нуждаем се от нови, свежи сили, за да правим нещата още по-красиви и функционални.

Какво се очаква от теб:
  • създаване на концепция и дизайн на широко разнообразие от принт материали;
  • дизайн за web сайтове, web content, съобразен и с версиите им за различни носители;
  • концепция и дизайн за уеб и social networks кампании;
  • дизайн на лога и корпоративна идентичност;
  • създаване на икони / пиктограми;
  • добро управление на времето;
  • творчество, инициативност и вдъхновение.
Какви са твоите умения и качества:
  • минимум 2 години опит на подобна длъжност;
  • креативна натура;
  • много добро владеене на Photoshop, Illustrator (InDesign ще бъде предимство);
  • опит с дизайн за мобилни приложения;
  • опит с adobe xd / invision ще бъде предимство;
  • опит с HTML и CSS ще бъде предимство;
  • чувство за естетика и красота, съобразена с ефективност;
  • активно участие по множество проекти, нестандартно мислене и инициативност;
  • добри познания по английски;
  • портфолио, с което да се похваля.
Какво ти предлага Neterra:
  • атрактивен социален пакет;
  • работа в екип от професионалисти;
  • добра работна обстановка;
  • възможност за развитие и обучение.

Ако искаш да се пробваш при нас, пусни си CV-то. Чакаме с нетърпение да се запознаем!

Младши инженер в Център за наблюдение на мрежата

REF: NOC171117

EXPIRE DATE: 27/12/17

Задължения:
  • Наблюдение на опорната мрежа и предоставяните услуги със специализиран софтуер.
  • Отстраняването на мрежови проблеми, съгласно указани процедури.
  • Комуникация с партньори и клиенти за разрешаване на технически проблеми.
  • Поемане на дежурства по график.
Изисквания:
  • Образование в областта на теле- или радио-комуникациите, компютърни системи, информатика, автоматикa;
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Способност за работа в екип и за самостоятелна работа;
  • Добри комуникативни умения;
  • Самоконтрол и способност за работа в условия на натоварване.
Предимства:
  • Познания за Linux операционна система;
  • Добри познания по TCP/IP протокол и routing протоколи;
  • CCNA сертификат;
  • Опит на подобна позиция.
Предлагаме:
  • Възможност за развитие и обучение;
  • Работа във висококвалифициран екип.

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля да изпратите CV и мотивационно писмо. Моля, да посочите референтен номер на позицията! Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документите 27.12.2017 год.